top of page

O nás

Specialisté na AV techniku, osvětlení  a řídící systémy

AVLtechnic team

Přátelský a individuální přístup

Udržujeme dlouhodobé vztahy s našimi obchodními partnery a klienty. Bez ohledu na velikost projektu, považujeme všechny naše klienty za vážené a poskytujeme jim maximální možnou péči a pozornost.

Zkušenosti

Dnes, po více než dvaceti letech v profesionální branži, můžeme s hrdostí říci, že naše školní hobby se postupně transformovalo v naše profesní poslání. A patříme mezi špičku v oboru.

Spolehlivost

Protože víme, jak důležitou součást realizačního týmu často tvoříme, zakládáme si na splnění všech požadavků v řádném termínu a s patřičným servisem v době realizace, ale i v průběhu užívání díla.

AVLtechnic 
partneři ve světě technologií

Nabízíme komplexní servis v oblasti technologického vybavení budov, specializujeme se na AV techniku, osvětlení, akustiku a jejich systémovou integraci.

 

Poskytujeme profesionální návrhy, poradenství a na přání zákazníka realizujeme projekty na klíč.

 

Díky našim bohatým zkušenostem patříme mezi špičku v oboru, což nám umožňuje vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům na kvalitu a standard provedení. Zaměřujeme se na speciální instalace, kde je kladený důraz na vysokou úroveň odbornosti a preciznosti.

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY V NAŠEM PORTFOLIU

KNX
Control4
QSYS
Biamp
BSS
Pakedge Certified Network Administrator

Otevřený, mezinárodně uznávaný standard komunikace pro systémovou elektroinstalaci a smart home zařízení. KNX certifikace zajišťuje kompatibilitu napříč KNX výrobci.

 

Neuzavíráte se tak do řešení 1 firmy. Díky tomu máte mnohem širší nabídku nejen ovladačů, senzorů a detektorů, ale i funkcí. 

 

KNX je decentralizovaný systém – ideální pro rezidenci, ale i velké komerční projekty.

Je Control4 je celosvětově největší profesionálně instalovaný smart home systém, který integruje a automatizujete ovládánívšech technologií do jednoho skvěle fungujícího celku.

 

Control4 splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Je plně přizpůsobitelný, bezpečný a zároveň snadno a intuitivně ovladatelný.

Kromě integrace běžných funkcí jako je ovládání vytápění, chlazení, stínění, větrání si s ním můžete užívat i audio-video v té nejvyšší kvalitě! Podporuje bezztrátové přehrávání FLAC, takže si s ním můžete dopřát i prostorové ozvučení Dolby Atmos.

 

S mobilní aplikací Control4 budete mít váš domov na dosah ruky odkudkoliv a kdykoliv. 

SYSTÉMY

CERTIFIKÁTY

KNX Partner Certifikát
Control4 Partner Certifikát
HDL Buspro Portfolio Certifikát
HDL Buspro Partner Certifikát
AllenHeath Certifikát
PCNA Network Administrotor Certifikát
Google certifikát
bottom of page