top of page

Naše služby

Široké spektrum služeb v oblasti technologií...

Zajišťujeme projektování, měření, dodávku a montáž, následné proškolení obsluhy a následný servis.

Audiotechnika

AUDIOTECHNIKA

Specializujeme se na profesionální ozvučení komerčních prostor, včetně hotelů, restaurací, barů a hudebních klubů. Nabízíme moderní vícezónové řešení ozvučení pro domácnosti, které transformuje každý domov v prostor plný života a hudby. Dále realizujeme ozvučení kinosálů a domácích kin, včetně komplexních řešení akustiky a akustického měření, aby zvukový zážitek byl dokonalý ve všech směrech.

Audio.jpg
Zasedací sál Města Ostrov.JPG
Videotechnika a multimedia

VIDEOTECHNIKA A MULTIMÉDIA

Nabízíme špičkové řešení v oblasti distribuce obrazu, včetně vícekanálových přenosů na delší vzdálenosti, aby vaše projekční a prezentační technika byla vždy na úrovni. Naše domácí filmová řešení zahrnují multimediální uživatelské rozhraní pro nezapomenutelný zážitek při sledování, sdílená úložiště multimédií a jejich efektivní správu. Dále se specializujeme na velkoplošné LED obrazovky a videostěny, od návrhu přes poradenství až po servis, abychom zajistili, že vaše vizuální prezentace bude poutavá a nezapomenutelná.

Osvětlení a lightdesign

OSVĚTLENÍ A LIGHTDESIGN

Objevte designové osvětlení s LED technologií, včetně efektních a inteligentně ovládaných reflektorů, osvětlení fasád a exteriérů. Nabízíme inteligentní řešení osvětlení, které se přizpůsobuje dennímu rytmu a vaší náladě, včetně automatizovaného stmívání a regulace teploty bílé. Naše profesionální osvětlovací systémy a scénické osvětlení jsou ideální pro každý prostor. Zahrnujeme také měření intenzity umělého osvětlení s vystavením protokolu. Vše je plně integrovatelné do inteligentních systémů řízení pro maximální pohodlí a efektivitu.

Osvětlení RD.JPG
Systémová integrace.JPG
Řídící systémy a systémová integrace

SYSTÉMOVÁ INTEGRACE A ŘÍZENÍ

Poskytujeme kompletní řešení pro jednoduché ovládání všech vašich zařízení, které transformujeme do perfektně fungujícího systému. Specializujeme se na řízení AV techniky, efektivní správu energií, sofistikované ovládání osvětlení, vytápění a celkového komfortu, včetně měření a regulace.

Jako certifikovaní systémoví integrátoři pracujeme s předními systémy KNX, Control4, Q-SYS, Biamp a dalšími, což nám umožňuje realizovat i ty nejkomplexnější projekty na míru vašim potřebám. Nabízíme programování zakázkových aplikací a realizaci speciálních projektů, které zdokonalí vaše bydlení, pracovní prostory, hotelové pokoje, zasedací a prezentační místnosti.

S naší pomocí se inteligentní ovládání jakéhokoli prostoru stane hračkou. Spolehněte se na nás, abyste získali maximální komfort a efektivitu s nejmodernějšími technologiemi.

Prostorová akustika

PROSTOROVÁ AKUSTIKA

Provádíme akustické výpočty a simulace, komplexní služby od návrhu řešení až po dodávku a instalaci akustických prvků. Naše práce zahrnuje také designově zaměřené akustické úpravy, které respektují estetické požadavky prostoru. Kromě toho poskytujeme měření prostorové akustiky a odborné poradenství pro dosažení ideální akustické pohody.

Prostorová akustika.jpg
bottom of page