top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Grand Hotel Hradec - Pec pod Sněžkou

Druh projektu

Komerční - Hotely

Datum

Srpen 2020

Dodané technologie

Audiotechnika - 15 nezávislých audio zón
AVtechnika - Vybavení dvou zasedacích místností
-
BSSaudio
Biamp

Představuje dokonalou symbiózu architektury a jedinečnosti místa. Naším příspěvkem k tomuto úžasnému prostředí bylo vybavení hotelu špičkovou audiotechnikou, která zajišťuje dokonalou atmosféru ve všech jeho částech.

Hotel disponuje celkem 15 nezávislými audiozónami, každá připojená k řídícímu audiosystému, což umožňuje flexibilní a plynulé rozložení zvuku po celém objektu. Od lobby, recepce a chodeb, přes fitness centrum, až po restauraci a salonky, všude je zajištěno kvalitní ozvučení.

Zvláštní pozornost jsme věnovali i vícezónovému ozvučení wellness centra, které zahrnuje odpočívárny, sauny, masážní místnosti a privátní saunu s vířivkou, aby se zvukový zážitek stal nezapomenutelnou součástí relaxace.

Pro podnikové a soukromé akce jsou k dispozici dvě meetingové místnosti, vybavené nejmodernější AV technikou a řídícím systémem. Tento systém nabízí možnosti prezentací s mikrofonem nebo promítání filmů z multimediálního centra, což z nich činí ideální prostor pro konference, školení nebo firemní setkání. Každý prvek našeho technologického řešení byl pečlivě vybrán a integrován s cílem poskytnout hostům Grand Hotelu Hradec nejvyšší možný komfort a zážitek.

bottom of page